Ku mbeti Zanfina Ismaili?!

By

‘Mohito’ është kënga e fundit që solli Zanfina Ismaili në dhjetor të 2014-tës por që disa muaj nuk ka prodhuar këngë të reja.

Është përfolur për një duet me dy artiste tjera femra por që akoma nuk është publikuar.

Por gjatë gjitha kësaj kohe ajo nuk ka pushuar. Zanfina ka qenë e angazhuar në studio për këngën që do të lançohen gjatë kësaj periudhe.

Gjatë javës që po lëmë pas, Zani ka regjistruar këngën e re që është prodhim i Massive Production me producentët Nurteel dhe Graniti e po ashtu do të shoqërohet me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm