Konfirmohet: Linda Halimi kthehet në Shqipëri për festivalin Kënga Magjike

By

Ka disa javë që Linda Halimi ka ngacmuar ndjekësit e saj në Instagram për një rikthim në trojet shqiptare pas shumë vitesh.

Dhe tani, është konfirmuar.

Këngëtarja vjen në Shqipëri për të marrë pjesë në festivalin Kënga Magjike.

Ajo madje zbuloi edhe titullin e këngës që është “Want my love” me të cilën do të këndojë më datë 22 të këtij muaji.

Deri tani edhe Fifi ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj ndërsa emra të tjerë, pritet të zbulohen gjatë ditëve në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm