Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

By

Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate.

Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën.

Të njëjtën natë, hajduti është parë edhe tek shtëpia e Kim Kardashian duke kërkuar diçka në kutinë postare.

Pasi i dyshuari u vu re nga ekipi i sigurisë, ai ja doli të arratisej. Nuk dihet ende identiteti i tij e as nëse ai arriti të merrte diçka./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm