Fotoja e bebes së Arianës dhe Ermalit, është fotoja më e ëmbël që do të shihni sot

By

Me 25 shtator familja Fejzullahu u rrit për një anëtar.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, ka sjellë në jetë vajzën e tretë të cilën kanë vendosur ta quajnë Ana.

Lajmin e kishte bërë të ditur vetë Ermali përmes një postimi në InstaStory me ç’rast ka ndarë me fansat edhe fotografinë e parë të Artit, Bunës dhe Erës me motrën e vogël.

Prindërit Ariana dhe Ermali, ndajnë shumë shpesh qaste familjare të familjes së tyre të madhe dhe tejet të bukur.

Mirëpo, më e vogla e familjes po e merr gjithë vëmendjen më ëmbëlsinë  e saj. Kjo foto e sapo publikuar e Anës është fotoja më e ëmbël që do shihni sot.

Mami Ariana postoi një foto të Anës në llogarinë e saj, duke i uruar të gjithë ndjekësve një mëngjes të mirë. /Prive.al

View this post on Instagram

Good morning my baby Ana ,Thank you @stylebyc.se 😍

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

Artikuj të ngjashëm