Nëse jeni gjithë ditën me punë, mbajeni në çantë atë që mbanë Learta Jakupi!

By

Nëse deri më tash s’e keni parë, Prive ka prezantuar rubrikën e re të quajtur “Në çantën e…”, ku vajzat e famshme shqiptare, do prezantojnë çdo javë e çfarë kanë në çantën e tyre!

Javën e kaluar patëm rastin ta shohim ish Miss Kosovën, Arbnora Ademajn, e cila nuk mbante me vete një mori gjërash përveç atyre esencialeve.

Po ashtu edhe modelen bukuroshe, Adrola Dushin, e cila na e prezantoi çantën e saj, me pak gjërat që mbante me vete për një arratisje të shkurtër nga shtëpia

Ndërsa këtë të shtune, Prive prezantoi solisten soprano, Learta Jakupin.

Në çantën e saj Learta mbanë gjithmonë edhe gjëra për të ngrënë që në të shumtën e rasteve janë cokolata. Jo që të shuajnë urinë, megjithatë nëse jeni jashtë gjithë ditën me punë dhe keni shumë aktivitete, pak ëmbëlsim do ishte shumë i mirëseardhur.

Se çfarë ka tjeter në çantën e saj Learta, ndiqeni në videon më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm