Konfirmohet: Dyshja e famshme në lidhje dashurie

By

A janë bashkë apo nuk janë bashkë?

Ata qarkulluan nëpër mediat rozë si çifti më i ri në shoubizin ndërkombëtar, dhe tani fansat i hutoi edhe më shumë kur publikoi një fotografi me vajzën që supozohej se ishte në lidhje.

Këngëtari Shawn Mendes publikoi fotografinë e parë me modelen Hailey Baldwin, me të cilin po përflitej të ishte në një romancë.

Miqtë e tij si këngëtarët Paris Jackson, Calvin Harris, Rita Ora e të tjerë, e kishin pëlqyer fotografinë e 19-të vjeçarit me 21 vjeçare Baldwin.

Ndërsa edhe një emoji me zemër ka ardhur nga mikja e tij Julia Michaels, gjë që lë të kuptohet se ata janë bashkë dhe të gjithë këta të famshëm e dinë për lidhjen e tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

📸📷

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

 

Artikuj të ngjashëm