Cameron Diaz flet për largimin nga aktrimi: Kam paqe në shpirtin tim

By

Gjatë një interviste me Kevin Hart në talk show-in e tij, ‘Hart to Heart’, Cameron Diaz foli për mënyrën se si aktrimi zinte pjesën më të madhe të jetës së saj, gjë që përfundimisht e bëri atë të bënte një hap prapa, dhe të rivlerësonte gjithçka në jetën e saj.

“Kur bëni diçka në një nivel vërtet të lartë për një periudhë të gjatë kohore ju jeni personi që keni talentin, të gjitha pjesët e juaja që nuk janë të tilla duhet t’u jepen njerëzve të tjerë”.

“Unë thjesht doja ta bëja jetën time të menaxhueshme nga unë, rutina ime brenda një dite është fjalë për fjalë ajo që mund të arrij të bëj vetë, është ndjenja më e mire”.

Ajo gjithashtu thotë se gjatë kohës së saj larg vëmendjes ajo takoi burrin e saj tani dhe që atëherë ka krijuar një familje, po bëj të gjitha ato gjëra për të cilat nuk kisha kohë më pare t’i bëja”.

Diaz u martua me burrin e saj Benji Madden në janar të vitit 2015. Vitin e kaluar, çifti njoftoi lindjen e vajzës së tyre Raddix Madden.

Merita e fundit e aktrimit të Diaz ishte në xhirimin e ‘Annie’ në vitin 2014 , në të cilën ajo luajti si Miss Hannigan. Diaz gjithashtu foli në lidhje me tërheqjen nga aktrimi gjatë një diskutimi me Gwyneth Paltrow për ‘In Goop Health’.

“Kam paqe në shpirtin tim sepse më në fund po kujdesem për veten”.

Ajo shpjegoi gjithashtu se kishte nevojë të merrte përgjegjësinë për jetën e saj. Kjo është puna ime. Ka shumë gjëra që duhej të ndreqja dhe shumë marrëdhënie që duhej të riparoja. Shumë marrëdhënie duhej të ndërtoja, që mungonin në jetën time.

Diaz që nga largimi ka lansuar markën e saj të verës të quajtur Avaline. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm