Befason Tuna, ‘thyen’ rrjetin me foto të reja në fund të shtatzënisë

By

Lajmin e shtatzënisë, ajo e konfirmoi përmes një seti profesional fotografik ku siç veprojnë pak figura publike, shfaqej me partnerin.

Por nëse mendoni që fotot e para disa javëve që bënë xhiron në internet janë të fundit nga Tuna para lindjes, gaboheni!

Këngëtarja ka befasuar këtë të dielë me postimin e imazheve të reja profesionale të shkrepura nga  Shenoll Zehri.

Mes tjerash, këngëtarja ka zbuluar që është 36 javëshe shtatzënë, siç edhe kishte raportuar Prive në fillim të muajit Prill.

Më poshtë një prej fotografive ku Tuna shkëlqen në veshjen e Kaona Duriqit dhe ambientin e rregulluar nga kompania numër një e llojit në vend, Grand Decor. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm