“Mbidozë” – Ardian Bujupi shtrihet në spital

By

Ndërkohë që të gjithë po presin këngën e re të Ardian Bujupit këtë të enjte, këngëtari me anë të disa postimeve në Instagram, ka ndarë diçka shqetësuese për ndjekësit e tij.

Në disa fotografi ai shihet i shtrirë në spital teksa po merr serum, dhe në njërën ndër to shkruan “Mbidozë”.

Ai nuk ndau shkaqet e problemeve të tij shëndetësore, përveç se ndau me ndjekësit faktin që ai i urren spitalet.

“Askush nuk mundet të më mund, as trupi im, ju uroj një ditë të shëndetshme”, shkroi Ardiani në një tjetër postim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm