Ja si është dukur mbrëmë nusja e djalit të Isa Mustafës (FOTO)

By

Edita Bajrami ka qenë një fytyrë jo shumë e njohur për publikun e gjerë ,deri para fejesës me Besnikun, djalin e kryeministrit Mustafa.

Të shtunën më datën 12 nëntor bukuroshja pritet ta marr mbiemrin Mustafa e të bashkohet edhe ligjërisht me njërën ndër familjet me ndikim mjaft të madhë  politik në vendin tonë.

Por një qetesi para martesore siç duket ka kalpuar çiftin duke bërë që të jenë  të rezervuar  dhe të mos krijojnë lajme nëpër media për ditën e tyre të madhe.

Një fotografi e publikuar mbrëmë në profilin e Edita Bajramit nuk ka mundur të na ik pa u komentuar.

Me një fustan elegant ngjyr hiri dhe me një grim paksa me të egzagjeruar se siç jemi mësuar ta shohim na bën të dyshojmë  se mos mbrëmë ishte zhvilluar kanagjegji i saj pasi që martesa është shumë afër.

Në këtë kohë kur martesat jan shëndrruar në një trend  të madh në vendin tonë, ku po u kushtohet rëndësi edhe detajeve me të imëta presim të shtunën për të par ndoshta dasmën më të madhe të këtij viti.

Artikuj të ngjashëm