Kujt do t’ia dedikoj Robert Berisha këngën e re ?!

By

Tashmë është informacion publik që Robert Berisha do të debutoj në skenë edhe si këngëtar e shumë janë kurioz për të dëgjuar këngën e parë të artistit.

Por keni dhe pak durim se ky projekt nuk do të vonojë shumë. Projekti muzikor i realizuar nga Massive Studio do të vizualizohet me klip nga Entermedia.

Berisha për Prive ka treguar edhe emrin e këngës. “Mia” është vendosur titulli i projektit të parë teksa për çfarë bëhet fjalë do të kuptohet në momentin kur ajo do të lançohet./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm