Kjo vogëlushe e përjeton fort këngën e Shyhrete Behlulit me Gold AG (VIDEO)

By

Kënga e përbashkët e Shyhrete Behlulit me Gold AG, “Vëlla e Motër”, u ka hyrë në zemër edhe vajzave të vogla.

Vargjet e kësaj kënge që flasin për raportin në mes një motre e vëllai, kanë prekur shumë njerëz e po ashtu, siç ka rrëfyer vet këngëtarja, kanë pajtuar familje me raport të çarë dhe kjo gjë i ka dhënë edhe më shumë kuptim këngës së dyshes.

Por më e lezetshmja në këtë mes, është mënyra se si një vajzë e vogël rreth 3 vjeçe, e përjeton melodinë e tekstin e kësaj kënge.

Në një video që vet Behluli e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, vogëlushja shihet duke e kënduar me zemër çdo strofë e duke vallëzuar me melodinë e këngës. /Prive.al

?

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm