Kjo padyshim është videoja më e mirë që keni parë nga Loredana

By

Në mesin e shumë postimeve që Loredna bën në Instagram, duke marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, një video e publikuar sot na e mori zemrën.

Reperja e famshme në vendet gjermano-folëse, ka postuar një video në Instagram bashkë me vajzën e saj Hanën, me të cilën ka kapur disa momente shumë të bukura.

Loredana pati thënë në një intervistë për NIN, se në shtetet ku ka punë me ditë të tëra e merr edhe vajzën e saj për shkak se e merr malli për të.

Dhe kjo video flet më shumë…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm