Martohet ylli i “Spice Girls”

By

Emma Bunton më në fund u martua me partnerin e saj Jade Jones pas 23 vitesh së bashku.

Ata filluan të takoheshin për herë të parë në vitin 1998, dhe u fejuan në vitin 2011.

Këtë e bëri të ditur aktorja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by emmaleebunton (@emmaleebunton)

Çifti kanë dy fëmijë së bashku.

Emma Bunston është e njohur për rolin e saj në “Spice Girls”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm