Pasi u kritikua për paraqitjen, Bebe Rexha sjell klip tjetër për këngën “Last Hurrah”

By

Bebe Rexha ka sjell një klip të ri për këngën e fundit “Last Hurrah”, pasi mori shumë kritika.

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, u përfol shumë me klipin e fundit dhe nuk u pëlqye nga familjarët e saj për paraqitjen e saj.

Ajo iu premtoi të gjithëve se do të bëjë më shumë kujdes në paraqitjet e radhës, ndërsa tani Bebe publikoi një klip vertikal ku shfaqet vetëm si engjëll duke interpretuar këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm