Linda Halimi u bë nënë, ndërsa këtë emër të veçantë ja la vajzës së saj

By

Këngëtarja e famshme kosovare Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë, megjithatë shtatzëninë e mbajti të fshehtë nga publiku.

Madje as nuk e ka dhënë vet lajmin se është bërë nënë.

Ajo dhe i dashuri i saj Davon Edwards, janë bërë prindër të një vajze ndërsa emrin ia kanë lënë tejet të veçantë.

View this post on Instagram

Shumë urime për Linda Halimin dhe Big D që dje u bënë prindër për herë të parë 💕 Detajet i gjeni në www.prive.al

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Kaimana është emri i vogëlushes së çiftit, ndërsa si emër rrjedh nga gjuha havaiane që do të thotë “fuqia e oqeanit”.

Bashkëshorti i këngëtares njoftoi se shtatzënia e Lindës ka qenë e mirë dhe e shpejtë.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar t’ju njoftojmë se vajza jonë e parë erdhi në jetë. Jemi absolutisht në dashuri me të dhe mezi po presim ta dërgojmë në shtëpi”, ka thënë Edwrds.

Artikuj të ngjashëm