Çka nuk u pa nga dasma magjepsëse e Robin dhe Marigona Krasniqit? (VIDEO)

By

Ekipi i Prive ka qenë i pranishëm në dasmën magjepsëse të Robin dhe Marigona Krasniqit.

Nga detaji më i vogël deri tek momenti më emocionues i çiftit, mund t’i shihni në storien e mëposhtme.

Çka e uruan VIP-at e krejt çka ndodhi, e kuptoni përmes materialit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm