KJO ËSHTË ‘NY RAINING’ E RITA ORËS

By

Empire seriali më i suksesshëm i momentit përtej oqeanit ka përfunduar sezonin e tij të parë.
Në këtë finale spektakolare ishte edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora madje ajo performoi këngën e re në bashkëpunim me Charles Hamilton ‘NY Raining”.
Pjesa e këngës e shkëputur nga seriali tashmë është publikuar edhe në YouTube dhe mund ta dëgjoni prodhimin e radhës që mban nënshkrimin Rita Ora./Prive.al

Artikuj të ngjashëm