KJO ËSHTË MENYJA E PRIVE-SË NESËR!

By

Nesër në orën 19.00 në emisionin Prive do të ndiqni historinë e dy labelave më të mëdha të repit shqiptar, Babastars dhe PINT.
Zanfina Ismaili shpalos tre datat më me vlerë për të e ndërsa Labi tregon lidhjen me politikën.
Në intervistën 60 sekondshe përgjigjet Ilir Deda e ndërsa në “E vërtetë, e pavërtetë” sjellim një lajm për një raport miqësie apo dashurie në estradë.
Çka janë metroseksualët, a kemi të tillë në estradë.
Poashtu do të ndiqni premierën e klipit “Koke Shumë” nga Mozzik./Prive.a

Artikuj të ngjashëm