Ledina Çelo, ndër 20 europianet më seksi

By

Tash e një kohë Ledina Çelo i mungon skenës dhe botës artistike. Zhvendosja në Gjermani dhe impenjimet si nënë kanë pasur ndikimin e tyre në pasivizimin e këngëtares.

Por ajo nuk po harrohet në kategorizimet e ‘The Richest’ të 20 modeleve europiane më seksi. Ledina është renditur e 11-ta me lavde që pavarësisht moshës, ajo vazhdon të duket bukur.

Në përshkrim përmenden edhe sukseset e saj si këngëtare ndërsa cilësohet si ‘Shakira europiane’, kurse bukuroshja Angela Martini, si shqiptarja e dytë, gjendet një pozitë prapa, respektivisht e 12-ta.

Ky është linku i artikullit: http://www.therichest.com/expensive-lifestyle/celebrity-beauty-2/the-20-sexiest-european-models-of-2015/?view=all

Artikuj të ngjashëm