Loredana sërish në Kosovë

By

Loredana ka ardhë sërish në Kosovë.

Reperja e famshme në Gjermani dhe Zvicër por edhe më tej, ka marrë rrugë drejtë atdheut.

Gjatë ditës së sotme, ajo ndau disa fotografi nga aeroporti dhe më pas në një natyrë duke mos e treguar lokacionin.

Theksojmë se artistja ka filluar të shpeshtojë ardhjen në Kosovë duke nxitur dyshime për një ribashkim me Mozzik.

Nëse kthehemi prapa në kohë, Loredana vinte më rrallë pasi Mozzik jetonte tek ish-bashkëshortja.

Nuk ka ende ndonjë sinjal rreth bashkimit të çiftit i cili ka një vajzë që quhet Hana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm