Këto ishin veshjet më të mira në MTV VMAs (FOTO)

By

Këtë të hënë është mbajtur MTV Video Music Aëards për vitin 2019 në qendrën Prudential në Newark të New Jersey.

Videon më të mirë këtë vit e mori Taylor Swift me këngën “You need to calm down” dhe këngëtarja më e mirë u zgjodh Ariana Grande.

Kështu pos këngëve në MTV VMAs komentohen shumë edhe veshjet e pjesëmarrësve.

Sipas Hollywood Life veshjet më të mira janë nga këngëtaret Camila Cabello , Taylor Swift, Bebe Rexha, Gigi Hadid dhe shumë të tjerë.

Veshjet më të mira në MTV VMAs:

Artikuj të ngjashëm