“Jam i gëzuar dhe i mërzitur” – Mozzik flet pas publikimit të albumit

By

Është publikuar albumi i plotë i Mozzikut.

Plot 19 këngë janë lansuar në të gjitha platformat muzikore, në të cilat ju tashmë mund t’i dëgjoni.

Pas publikimit të “Mozzart”, reperi ka marrë shumë komente pozitive dhe për këtë ai hyri në Instagram për t’i thënë disa fjalë.

Ai tha se i janë përzier emocionet.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm