E konfirmoi bashkëshorti i saj, aktorja e famshme në pritje të ëmbël

By

Para pak kohësh, Page Six raportoi se Scarlet Johansson po pret fëmijën e sa të parë me Colin Jost.

Këtë lajm e konfirmoi tani vetë bashkëshorti i saj, Colin.

Sipas Page Six, Colin dha një performancë komedia gjatë fundjavës ku thuhet si tha publikut, “Po presim një bebe, është shumë emocionuese”.

Burimi i revistës tha se aktorja se shpejti do të sillte në jetë fëmijën e saj të parë dhe se ishte zgjedhja e çiftit që gjithçka të mbanin larg vëmendjes së publikut të gjerë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm