Learta feston ditëlindjen dhe urimin më special e mori nga vjehrra (FOTO)

By

Learta Jakupi feston sot ditëlindjen.

Në mesin e shumë urimeve që ajo pranoi, ishte një shumë special, ai i vjehrrës së saj, Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja hyri në Instagram për të ndarë një foto të Leartës, duke shkruar: ‘Urime ditëlindjen princesha jonë’.

Kujtojmë se Learta është gruaja e Kushtrimit, djalit të madh të Shyhretës, me të cilin ka dy fëmijë.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm