Kjo është vajza që hyri në jetën e Butrint Imerit!

By

Si tejet simpatik dhe i dashur për vajzat, ai nuk ka bërë publike asnjëherë ndonjë lidhje të dashurisë.

Për Butrint Imerin, ende nuk ka një fytyrë vajze t’i ketë marrë zemrën, andaj vajza gëzohuni.

Tash për tash, e vetmja vajzë e rëndësishme në jetën e tij, është një vogëlushe e porsalindur.

Fjala është për mbesën e tij. Këngëtari sapo është bërë dajë dhe gëzimin për këtë ngjarje e ka shprehur në rrjetet sociale.

Motra e tij është bërë nënë duke i dhënë jetë një vajze me emrin Arjona, dhe imazhin e saj të parë e ka publikuar vetë Butrinti në profilin e tij në Instagram, përmes një videoje.

“Të do daja shumë. Urime Lindja Arjona”, ka shkruar ai.

Urime dajë!

Te don daja shum Urime lindja Arjona ⭐️❤️ ? 31.05.2017

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm