E mohoi sa mundi por Xhensila Myrtezaj kapet mat, fotografohet me barkun e rrumbullakosur

By

Xhensila Myrtezaj nuk la ditë pa u përfolur për shtatzëni.

Mediat raportuan se ajo është shtatzënë, por ajo dhe bashkëshorti i saj e mohuan vazhdimisht se po presin një fëmijë.

Mirëpo jo shumë gjatë dyshja arriti ta mbajë fshehur këtë, ngase ngado po spiunoheshin, qoftë edhe nga miqtë e tyre të ngushtë.

E tani, kemi edhe ca dëshmi se çifti që u martua shtatorin e vitit të kaluar, do bëhen prindër.

Story.al ka siguruar ca imazhe të Xhensilës duke performuar në një klub nate, por ajo që binte në sy ishte barku i saj i fryrë, të cilin kishte tentuar ta fshihte me një setër të gjerë sipër. /Prive.al


 

Artikuj të ngjashëm