Këto janë detajet e albumit të ri të Dafinës! (VIDEO)

By

Së shpejti pritet të publikohet albumi i ri i Dafina Zeqirit i titulluar “Dafinë moj”.

Në një intervistë dhënë në NIN së fundmi, këngëtarja dha disa detaje rreth tij duke treguar ekskluzivisht se nëna e saj do të jetë pjesë e albumit.

A do ketë bashkëpunime dhe çfarë kënge do këndoj nëna e saj e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme që sjellë intervistën e plotë.

Artikuj të ngjashëm