Çifti i njohur i showbiz-it i japin fund martesës pas shtatë vitesh

By

Scooter Braun, i cili menaxhon Justin Bieber dhe Ariana Grande ndër të tjerët, dhe Yael Cohen po ndahen pas shtatë vjet martese, por ka ende shpresa që ata mund ta zgjidhin atë, shkruan People.

“Miqësia e tyre është më e mira që ka qenë ndonjëherë, por ata po marrin ca kohë larg për të zgjidhur gjërat,” i thotë PEOPLE një burim i afërt me Braun dhe gruan e tij, transmeton lajmi.net.

“Pra, shumë çifte e kaluan këtë gjatë pandemisë. Ata e duan njëri-tjetrin dhe u duhet vetëm pak kohë larg dhe shpresojmë se do të rikthehen për fëmijët e tyre”, shton një burim i dytë.

Lajmet për ndarjen e tyre u raportuan së pari nga Page Six. Çifti ndan tre fëmijë: djemtë Jagger, 6 vjeç dhe Levi, 4 vjeç, si dhe vajzën 2 vjeçare Hart.

Braun, 40, i propozoi Cohen, i cili themeloi dhe shërben si CEO i organizatës shëndetësore bamirëse F— Cancer, në shtëpinë e tij në Los Angeles në janar 2014. Ata u martuan atë korrik në Whistler, British Columbia, Kanada.

Katër ditë para lajmit të ndarjes së tyre, Braun ndau një homazh përvjetori për gruan e tij në Instagram.

“Nëse vetëm për fëmijët, ju më keni dhënë gjithçka. Por falë jush unë jam rritur, unë jam shtyrë të jem versioni më i mirë i vetes time dhe të vazhdoj të rritem dhe të mësoj. Kjo ndodhi të gjitha sepse ju erdhët në jetën time. 7 vjet. Aventura sapo ka filluar. Faleminderit Yae. Të dua. Gëzuar përvjetorin, “shkroi ai së bashku me një portret bardh e zi nga dasma e tyre”.

Artikuj të ngjashëm