Kjo është dashuria e parë e Blerim Destanit (FOTO)

By

Aktori shqiptar i njohur edhe ndërkombëtarisht, Blerim Destani, së fundmi na ka prezantuar me dashurinë e tij të parë.

Ai hyri në Instagram për të postuar një fotografi me nënën e tij poshtë se cilës ka shkruar: “Dashuria ime e parë”.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe komente prej më të ndryshmëve.

Kujtojmë që ky vit ka qenë një tjetër vit i suksesshëm për aktorin pasi ai mori pjesë në disa evente të mëdha dhe filma me aktorë të famshëm të Hollivudit./Prive.al

View this post on Instagram

my first love ❤️🤲🏼 #mother

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Artikuj të ngjashëm