U tha se edhe Fero ishte i përfshirë në plagosjen dje, ja si e nisi ditën reperi

By

Dje në Prishtinë u plagos menaxheri i On Records, Met Elshani.

Policia ka arrestuar tre të dyshuarit pas plagosjes në të cilën u tha se ishte i përfshirë edhe Fero.

Megjithatë, reperi është mirë dhe këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të postuar sot në Instastory.

Ai publikoi një imazh pranë të dashurës së tij Arbenitës por nuk bëri asnjë përshkrim përveç se etiketoi atë.

Ndërsa në anën tjetër, Meti postoi mbrëmë në Instagram, këngën e re të Feros, me anë të cilës edhe tha se është mirë dhe falënderoj të gjithë për brengosjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm