2TON në lidhje dashurie? (FOTO)

By

2TON ka ndarë një fotografi të re në Instagram dhe është një femër e veshur me fustan të zi.

“Unë t’du qashtu qysh je”, ka shkruar ai poshtë postimit duke mos etiketuar vajzën në fjalë.

Gjithsesi, shumë prej komenteve e kanë uruar reperin nga Ferizaj për lidhjen e dashurisë por gjithçka ka të bëjë me projektin e tij të fundit.

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në lansimin e këngës së re të tij dhe kjo femër është pjesë e videoklipit./Prive.al

View this post on Instagram

Une t’du qashtu qysh je 😍

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm