Ngritën thashetheme se aktorja e njohur është bërë nënë për herë të dytë

By

Po qarkullojnë thashethemet që Anne Hathaway ka lindur fëmijën e saj të dytë pasi aktorja dhe burri i saj u panë me një karrocë për bebe.

Aktorja u largua në Connecticut të Dielën me burrin e saj Adam Shulman dhe djalin e tyre tre vjeçar Jonathan duke ecur së bashku me ta ndërsa u drejtuan për në një park.

Por ishte e vështirë të mos vëreje karrocën për bebe, të cilin Ademi e mbante me një batanije të mbështjellë. Një i porsalindur nuk ishte i dukshëm brenda por janë ngjallur zëra se Anne, 37 vjeçare, ka lindur fshehurazi javët e fundit.

Anne Hathaway baby

Ylli i Devil Wears Prada nuk është fotografuar që nga 15 Nëntori kur ajo ndau një selfie me barkun e fryrë ende të dukshëm për të shënuar ditëlindjen e 37-të, megjithëse është e mundur që fotografia të jetë realizuar në një ditë tjetër.

Aktorja do duhej të merrte pjesë në premierën e Dark Waters më 13 nëntor, por anuloi paraqitjen e saj duke thënë se kishte një “arsye të fortë” pse ajo nuk mund të ishte prezente.

Artikuj të ngjashëm