Soni e Miriami urojnë ditën e verës, këngëtaret prezantohen krejt lule e gëzim (FOTO)

By

Është traditë disavjeçare në Shqipëri, që të festohet dita e verës. Qytetet mbushen plot e gatuhen ballokumet, që janë shenjë e kësaj dite të veçantë që feston rilindjen e natyrës nga dimri i gjatë.

Dhe më se bukuri këtë ditë e kanë shënuar Miriam Cani dhe Soni Malaj.

Këngëtaret kanë publikuar fotografi krejt shend e verë në profilet e tyre në Instagram, duke festuar ardhjen e pranverës së këtij viti.

Miriami ka pozuar e ulur në një livadh e rrethuar me një ambient pikniku e në dorë mbanë një gotë verë.

Kurse Soni, është shfaqur në një lulishte e veshur me një fustan shumë ngjyrësh. /Prive.al

Gëzuar ditën e Verës! ???

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm