2 Ton po na dhuron një verë plot ritëm e energji

By

Në prag vere, 2 Ton ka lansuar një mori  këngësh që erdhën solo dhe si bashkëpunim.

Solo erdhi edhe kësaj here me një këngë plot ritëm dhe energji.

Kënga e re mban titullin “Gotat nalt” dhe është shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm