Zyrtarisht i japin fund beqarisë!

By

Nuk kanë as një muaj që kur lidhjen e tyre e zyrtarizuan me fejesë, por duket se ciftit më të ri bashkëshortor Muhamet Al-Khazal dhe Nora Mushica, nuk iu ka pritur më gjatë dhe kështu dje edhe fejesën e kanë kurorëzuar me martesë.

Nga një fotografi e postuar shihet cifti në ceremoninë e tyre martesore në praninë e familjarëve të tyre e që padyshim shihet një lumturi e pakufishme nga ana e të dyve.

Përndyshe Muhamet Al-Khazal njihet edhe si pjestarë i grupit Baboo Darabuka, ku përformon së bashku me shokun e tij Alban Sejdiun./Prive.al/

13595548_10201719402022623_873977754_n

Artikuj të ngjashëm