Kjo ditëlindje është shumë e veçantë për Yllka Kuqin

By

Ditëlindja e 36-të e Yllka Kuqit është shumë e veçantë.

A e dini pse?

Sepse ajo kësaj radhe feston si nënë dhe urimin më të bukur e mori nga vajza e saj.

Këngëtarja ndau një fotografi dhe video të vajzës së saj në bluzën e të cilën shkruante: “Gëzuar ditëlindjen Mami Yllka, unë jam dhurata më e mirë”.

Shihni më poshtë postimet.

Shumë urime Yllka!/Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi)

Artikuj të ngjashëm