Ledri e dëshmon sërish se është djalë për shtëpi (FOTO)

By

Edhe pak javë kanë mbetur deri në lindjen e vajzës së Ledri Vulës.

Reperi dhe e dashura e tij Sara Hoxha, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Derisa artisti po pret të ndodhë një ndryshim i madh në jetën e tij, ai e dëshmoi sërish se është djalë për shtëpi.

Në një fotografi të fundit, Ledri shfaqet duke bërë hekurosje të rrobave dhe ne lirisht mund të themi se Sara është një vajzë me fat./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Artikuj të ngjashëm