“Kissing Both 3”: Protagonistja përballet me një zgjedhje të vështirë!

By

Për të gjithë fansat e filmit “Kissing Both”, pjesa e tretë po vjen shumë shpejtë.

Elle Evans kësaj here do të përballet më një zgjedhje të vështirë: mes të dashurit dhe mikut të saj në ngushtë.

Së fundmi është lansuar edhe trailer për filmin e ri.

Netflix do të lansojë komedinë romantike me 11 gusht. Elle, i dashuri i saj Noah dhe miku i ngushtë Lee, do të festojnë verën e fundit të gjimnazit para se të ikin në kolegj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm