Capital T solli verën në Instagram

By

Ndërsa Kosova po përballet me temperatura të ulëta dhe reshje të mëdha të borës, Capital T u arratis në një destinacion më të ngrohtë dhe ekzotik.

Që disa ditë ai po qëndron në një nga ishujt më të bukur të botës në Tierra Bomba në Kolumbisë.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Nuk kanë munguar shkrepje të bukura nga atje, imazhe të cilat artisti i ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Artikuj të ngjashëm