Kim Kardashian tregon se si për pak i dështoi dita e madhe

By

Kim Kardashian ka reflektuar pas në ditën e dasmës me Kanye West, ku dhe zbuloi se dita saj për pak dështoi sepse asaj i duhej të bëhej gati shumë shpejtë. Kim kujtoi ditët e dasmës në përvjetorin 5të të martesës duke ndarë në Instagram foto që nuk janë publikuar më parë të flokëve dhe grimit të saj, në ditën e madhe.

Edhe pse ne kurrë nuk do të ja qëllonim duke u bazuar sa bukur dukej ajo në dasmën e saj, Kim pranoi se ajo për pak sa nuk e veshi vellon e saj sepse po vonohej shumë për të parë perfomancën e mysafirit special, që burri i saj kishe rezervuar – Andrea Boccelli.

“Kjo ishtë dita e dasmës sime 5 vjet më parë në Itali. Fluturuam nga Parisi dhe përgatitjet duhet të shpejtoheshin që të mbërrinim në kohë!” tha Kim në Instagram. “ Mezi vesha vellon time në kohë dhe po më shtynin nga dera që të dilja në altar sepse Andrea Bocelli kishte filluar të këndojë dhe nuk mund të më ikte performanca e tij. Sa shumë kujtime të bukura.” ndau ajo me fansat e saj në Instagram.

 

 

Artikuj të ngjashëm