Kim Kardashian nuk duket më kështu, bukuroshja ndërron stilin e flokëve

By

\Kim Kardashian ka debutuar me një pamje krejtësisht të re.

27 vjeçarja, yll i reality show dhe një biznismene, ka publikuar në profilin e saj në Instagram të dielën, një video të flokëve të saj të prera shkurt.

Ajo ka bërë tag në postin e saj edhe stilistin e famshëm Chris Appleton ndërsa stili i ri i flokëve, përfshin prerjen shkurt të quajtur “cat haricut”. /Prive.al

kim kardashian haircut 014122354

kim kardashian haircut 014122354

Artikuj të ngjashëm