Kur të gjithë po e prisnin, Greta Koçi jep një lajm të bukur për fëmijët

By

Këngëtarja Greta Koçi ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë fëmijët që duan të ndjekin rrugën e artit dhe të jenë pjesë e skenës muzikore.

Koçi ka lajmëruar se nga ky muaj, do të nis kure private për fëmijët që janë të interesuar të mësojnë këndimin e vallëzimin.

Madje ajo shton se do ta ketë për kënaqësi të punojë me fëmijët sepse gjithmonë i ka dashur ata.

“Vemendje. Me ne fund ,pas shume kerkesave kam vendosur qe dashurine qe kam per femijet dhe kenaqesine qe marr nga femijet ,tashme ta kthej ne nje mundesi per te gjithe ata femije qe duan te marrin kurse mesimi per te kenduar dhe qe duan te zhvillojnë talentin e tyre ne fushen e muzikes .Te gjithe femijet nga mosha 4 vjec deri ne 15 vjec qe duan te kendojnë dhe te sterviten qe te vegjel per tu bere kengetar (artist) nga sot do te mund te bejnë kurse private ,personalisht nga une dhe nga stafi profesionist qe une kam”, thuhet në njoftimin e Gretës, ku jepet edhe numri i kontaktit për prindërit e interesuar. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BiwmwciHnFc/?taken-by=gretakoci1

Artikuj të ngjashëm