Kim Kardashian është gati për romancë të re

By

Disa javë pasi u publikua lajmi se Kim dhe Pete Davidson i kanë dhënë fund romancës së tyre, një burim tregon ekskluzivisht për E! Newa se Kim tha se është gati të fillojë përsëri takimin dhe po “pyet se me kë duhet të takohet më pas”.

Përgjigja për këtë pyetje? Vetëm koha do ta tregojë, por një burim i veçantë pranë yllit të The Kardashians thotë për E! Newa se Kim “ka shumë opsione”, duke shtuar se “të gjithë miqtë e saj po përpiqen vazhdimisht t’i ndihmojnë asaj”.

Sa i përket cilësive që kërkon në lidhjen e saj të radhës, burimi i dytë tregon se Kim ka një ide për llojin e partnerit që dëshiron.

“Kim është shprehur se është gati të takohet me dikë më të vjetër, por duhet të jetë personi i duhur që e kupton jetën e saj”, thotë i njëjti burim. “Ajo nuk po komprometon lirinë e saj tani.”

“Asaj i pëlqen të takohet dhe është padyshim e hapur për ta vënë veten përsëri atje”.

Pavarësisht se i dhanë fund romancës së tyre, disa burime thanë se Kim dhe Pete mbanin “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”.

 

Artikuj të ngjashëm