Probleme në çift? Vetëm shihni si e uroi Meda Lulen për ditëlindje (FOTO)

By

Çdo herë e më tepër, këngëtari Mehdin Përgjeqaj dhe gruaja e tij Luljeta, po hedhin poshtë pretendimet e faqeve rozë se ata patën një krizë në lidhje.

Çifti po shfaqen më të lumtur se kurrë në krahët e njëri tjetrit dhe për të hedhur çdo dyshim, dasma që patën në familje gjatë kësaj vere, e dëshmoi harmoninë në familjen e tyre.

E festë mbas feste edhe kjo sot është një festë në familjen Përgjeqaj, pasi Lulja po e feston ditëlindjen.

Ndërsa, një urim nga bashkëshorti nuk mund të anashkalohej.

“Urime ditëlindjen YLLI im”, i ka shkruar Meda Lules, duke lënë të nënkuptohet se ajo ia ndriçon atij jetën. /Prive.al

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm