PREMIERË: Tuna vjen me projektin më të ri ‘Bermuda’

By

Tuna tash e një kohë na ka njoftuar që projekti i saj i radhës ‘Bermuda’ do të lanesohet më 5 Tetor.

Ky projekt vie pas një kohe relativisht të shkurtër që nga lansimi i projektit ‘Zemra jem’ në bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Projekti është publikuar tashmë dhe mban vulën e ‘Mixey’ ndërsa për tekstin është përkujdesur Mixey, Bim Bimma dhe Yll Limani.

‘Bermuda’ vjen si premierë në Prive.al e duket se projekti në fjalë do të na përcjellë kudo pasi që duket se ka premisat e një super hiti. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm