Kilogramët e pengonin të vallëzonte në skenë, këngëtarja i nënshtrohet operimit gastrik!

By

Të gjithë i kemi parë rezultatet e një operacioni gastrik për humbje të peshës tek këngëtarja shqiptare Big Mama.

Por është një yll i muzikës botërore që ka marrë vendimin t’i nënshtrohet një operimi të tillë, që për qëllim ka t’i largojë kilogramët e tepërt nga trupi.

Fantasy girl: On November 1, 47-year-old Mariah Carey was immortalized at the TCL Chinese Theater in Hollywood. It's since been alleged she's had weight loss surgery

Sipas raportimeve në media ndërkombëtare, Mariah Carey i është nënshtruar një operacioni për të humbur peshë.

47 vjeçarja, ka vendosur ta bëjë këtë operacion, pasi ka pasur shumë kritika për peshën e trupit.

Krijuesja e hitit “Hero”, po e bën këtë operacion për shkak se po e shqetëson fakti që ka shtuar shumë peshë dhe po e ka të vështirë me lëvizjet e vallëzimit në skenë.

Ky operacion, e zvogëlon sasinë e ushqimit që një person mund të fusë në stomak, duke bërë që ata të ndjehen të ngopur shumë shpejt e të hanë shumë pak. /Prive.al

Then and now: The pop superstar in 2013 [L] and 2017 [R]

Artikuj të ngjashëm