Lulja e ka ndarë mendjen: Ky është çifti i ri më i mirë sipas saj

By

Gjatë këtij viti kemi parë shumë çifte të reja të konsolidohen në shoubizin shqiptar e shumë të tjerë edhe të kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Dasmat ishin kryetemë dhe në fakt, pashmangshëm prekën edhe shumë fytyra publike si të ftuar e në role dëshmitarësh.

Në rrjedha ka qenë edhe bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj, Lulja e cila madje edhe e ka ndarë mendjen për çiftin më të mirë.

Sipas saj, ky epitet i takon Labit dhe Qëndrësës.

Cilësimin, Lulja e ka bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët me dyshen nën mbishkrimin: ‘Çifti më i mirë deri tani’.

Teksa shpresojmë që të tjerëve të mos iu mbetet hatri, ju pyesim, kush është sipas jush çifti i ri më i mirë?! /Prive.al/

Ne dasmen e qifti mat mir deri me tani ❤️❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm