KIDDA lanson projektin e ri ‘My Money’ (VIDEO)

By

KIDDA publikoi sot projektin e tij të ri.

Kënga mbanë titullin ‘My Money’ dhe pason ‘Flakë’ me Ermal Fejzullahun që pati shumë sukses.

Projekti i ri është i shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shikoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm