Kallashi, një nënadimreshë e nxehtë

By

Karriera muzikore për Kallashin çdo herë e më shumë po shndërrohet në prioritet.

Duket se suksesi që po pason këngët e saj po shërben si stimulim për të që fokusin ta përqendrojë në këtë drejtim.

Kallashi, vitin 2015 nuk do ta përmbyllë me ‘Ajo’ por siç bëri të ditur në një intervistë për Prive ajo si dhuratë për fansat do sjellë këngën “Nanadimri”.

Ky projekt tani është në fazën e xhirimit të videoklipit dhe në fotot që ka siguruar Prive shihet se me gjasë Kallashi do i shkrijë akujt me pamjen e saj shpërthyese dhe të nxehtë.

Me gjasë, një nanadimreshë më hot se Kallashi nuk e kemi parë deri sot asnjëherë. /Prive.al/

1451038040263

Screenshot_2015-12-25-11-11-55

Artikuj të ngjashëm